Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

oferty pracy - województwa

Logowanie

Hasło:

Oferty pracy w Twoim mieście

Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć pracę w wybranym mieście.

Gorące oferty pracy

Adres e-mail:

AGBconsulting / Oferta z dnia: 2013-05-18

O firmie

Oferowana praca

Stanowisko: Praca Ogrodnictwo
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Holandia
Branża: Rolnictwo / Środowisko

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy w Holandii. Praca przy zbiorze warzyw i owoców dla osób również bez doświadczenia. Możliwość wyjazdu dla par.

Nie wymagamy znajomości języka obcego. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy m.in:
- atrakcyjne wynagrodzenie - stawki wiekowe
- opiekę polskiego opiekuna
- zakwaterowanie - współfinansowane przez pracodawcę
- ubezpieczenie
- transport z polski do Holandii
Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz i na okres minimum 3-mcy,
- energiczność w wykonywanej pracy,
- wytrwałość,
- mile widziane doświadczenie

Osoby zostaną oczywiście odpowiednio przeszkolone na miejscu. Świetna praca dla osób, które chcą rozpocząć pierwszą pracę za granicą i nie tylko.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na email: agbconsulting@wp.pl

Wymagania

Oferujemy

Forma kontaktu

E mail agbconsulting@wp.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.

← Wstecz