Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

oferty pracy - województwa

Logowanie

Hasło:

Oferty pracy w Twoim mieście

Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć pracę w wybranym mieście.

Gorące oferty pracy

Adres e-mail:

Andiw / Oferta z dnia: 2011-09-20

O firmie

Od 1994 roku współtworzymy polski rynek usług finansowo-ubezpieczeniowych. Z naszej fachowej wiedzy skorzystało już 50 tys. klientów. Zajmujemy się planowaniem finansów osobistych, szeroko pojętym doradztwem w ubezpieczeniach na życie i majątkowych, funduszach emerytalnych i inwestycyjnych.

Oferowana praca

Stanowisko: Nauka zawodu Pośrednika finansowo-ubezpieczeniowego
Nr ref.: NZKC2011
Miejsce pracy: Wrocław / dolnośląskie / Polska
Branża: Ubezpieczenia

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna jest za:
1. Przygotowanie się do zawodu,
2. Realizację zadań aktywizujących sprzedaż,
3.Pozyskiwanie i profesjonalną obsługę klientów,

Wymagania

Wymagamy:
1. Min. 23 lata
2. Udziału w szkoleniu podstawowym
3. Nastawienie na osiąganie celów
4. Preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne
5. Umiejętności samodzielnej pracy
6. Zainteresowanie karierą w branży finansowej

Oferujemy

Oferujemy:
1. Cykl szkoleń, gwarantujący stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych ( ok. 150 godzin szkoleniowych rocznie)
2. Indywidualną opiekę menadżerską
3. Ściśle zaplanowaną, atrakcyjną ścieżkę kariery i adekwatny system specjalistycznych szkoleń.
4. Bogatą ofertę ponad 30 partnerów
5. 17 letnie doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej na rynku polskim
6. Atrakcyjny system wynagradzania,

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem prosimy o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja.dol@andiw.pl w tytule prosimy wpisać -NZKC2011-

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.

← Wstecz