Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

oferty pracy - województwa

Logowanie

Hasło:

Oferty pracy w Twoim mieście

Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć pracę w wybranym mieście.

Gorące oferty pracy

Adres e-mail:

BisPol / Oferta z dnia: 2012-08-06

O firmie

BisPol

Oferowana praca

Stanowisko: Plauzowaczka chryzantem
Nr ref.:
Miejsce pracy: Haga / zagranica / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Poszukujemy plauzowaczek do pracy przy chryzantemach szklarniowych. Praca polega na obrywaniu pączków z kwiatów. Praca w młodym dynamicznym zespole. Stawka 8,72 Euro/godz. brutto. Kwatery i dojazdy do pracy zapewnione. Zarobki tygodniowe przy 40 godzinach po wszystkich opłatach ok. 200 Euro netto. Możliwe nadgodziny. Kontrakt 6-miesięczny

Terminy wyjazdów - 1-2 tygodnie od momentu zaakceptowania aplikacji.

Zainteresowane osoby proszone są o nadsyłanie swoich CV na nasz adres e-mail lub adres korespondencyjny.

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej. Wyjazdy z całej Polski.

Zapraszamy :)

Oferta pracy tymczasowej. Certyfikat agencji 6782.

Kontakt: Grupa Bis-Pol HR
Kościuszki 31
38-200 Jasło

www.bispolhr.com

Wymagania

kontrakt 6 miesięcy

Oferujemy

Umowa o prace

Forma kontaktu

agencja@bispol.com

Dane firmowe

BisPol
Email: agencja@bispol.com / WWW: www.bispolhr.com

← Wstecz