Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

oferty pracy - województwa

Logowanie

Hasło:

Oferty pracy w Twoim mieście

Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć pracę w wybranym mieście.

Gorące oferty pracy

Adres e-mail:

GlobalForce Services / Oferta z dnia: 2012-01-31

O firmie

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

Oferowana praca

Stanowisko: Pielęgniarka / Pielęgniarz - okolice Frankfurtu nam Menem
Nr ref.: 4732
Miejsce pracy: / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Naszym klientem jest Centrum Opieki Ambulatoryjnej położone w Bawarii, w okolicach Frankfurtu nad Menem. Placówka ta działa nieprzerwanie od ponad 30 lat, zapewniając pacjentom opiekę w miejscu zamieszkania.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe: pielęgniarstwo
- Dobra znajomość znajomość języka niemieckiego
- Czynne prawo jazdy
- Doświadczenie w opiece długoterminowej mile widziane

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki finansowe
- Zatrudnienie na czas nieokreślony
- 40-godzinny tydzień pracy
- Brak zmian nocnych
- Praca w młodym zespole, w bardzo przyjaznej atmosferze
- Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, zorganizowaniu zakwaterowania

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

GlobalForce Services
3 Maja 3 Maja
30-062 Kraków
Email: praca@globalforce.pl / WWW:

← Wstecz